17-04-2013

Konferencē „Vesels rīdzinieks – veselā Rīgā” runās arī par pilsētas attīstību un vides sakārtošanu   (224)

Tuvākajā laikā tiks izsludināts atklāts konkurss par Augusta Deglava ielas izgāztuves rekultivācijas tehniskā projekta izstrādi, autoruzraudzību un būvdarbiem. Darbus plāno pabeigt 2015.gada janvārī. Rezultātā Rīgā būs par vienu labiekārtotu teritoriju vairāk. Par pilsētas attīstību un pilsētvides sakārtošanu runās arī 19.aprīļa veselības konferencē „Veselīgs rīdzinieks – veselā Rīgā. Sabiedrības veselība Rīgas pilsētā.”

 

31-01-2013

Uzsākts Augusta Deglava ielas izgāztuves rekultivācijas projekts   (392)

Rīgas dome 2013.gada 21.janvārī, noslēdzot vienošanos ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju, ir uzsākusi Kohēzijas fonda līdzfinansēta projekta „Normatīvo aktu prasībām neatbilstošas Rīgas pilsētas Augusta Deglava ielas izgāztuves rekultivācija” īstenošanu. Realizējot projektu, tiks rekultivēta atkritumu izgāztuve, pārtraucot turpmākā piesārņojuma izplatību tuvākās apkārtnes pazemes ūdeņos.

 

16-08-2012

Rīgas svētku viesiem Esplanādes parkā tiek atvērta „Garšas meistaru iela”   (593)

Sestdien, 2012.gada. 18. augustā, no plkst. 11.00 līdz plkst. 18.00 Esplanādes parkā būs atvērta „Garšas meistaru iela”, kuru organizē Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments sadarbībā ar biedrību „Slow Food Rīga” Eiropas Savienības projekta 4CITIES4DEV: ”Piekļuve labai, tīrai un taisnīgai pārtikai: ”pārtikas kopienu” pieredze” ietvaros. Tās laikā Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments kopā ar projekta sadarbības partneriem no Turīnas (Itālija), Tūras (Francija) un Slow Food International izglītos Rīgas iedzīvotājus un viesus par pārtikas bioloģisko un garšas daudzveidību, kā arī katra patērētāja lomu pieprasījuma veidošanā pēc kvalitatīvas pārtikas.

 

16-08-2012

Atvērta Ceļojošā izstāde par veselīgu un kvalitatīvu pārtiku   (287)

No 2012.gada 17. augusta līdz 7. septembrim Rīgas Kongresu namā notiks Eiropas Savienības līdzfinansētā projekta 4CITIES4DEV: „Piekļuve labai, tīrai un taisnīgai pārtikai: „pārtikas kopienu” pieredze” pasākums – Ceļojošā izstāde. Ceļojošā izstāde nodrošinās iedzīvotājus ar informāciju par iespējām un nepieciešamību iegādāties veselīgu un kvalitatīvu pārtiku, kas audzēta atbilstoši dabas resursu saglabāšanas un ilgtspējīgas attīstības principiem. Ieeja izstādē bez maksas.

 

01-06-2012

4CITIES4DEV Ceļojošā izstāde   (265)

No 2012.gada 17.augusta līdz 7. septembrim Rīgas Kongresu namā notiks Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta un Eiropas Savienības līdzfinansētā projekta 4CITIE4DEV: „Piekļuve labai, tīrai un taisnīgai pārtikai: „pārtikas kopienu” pieredze” pasākums – Ceļojošā izstāde. Ceļojošā izstāde nodrošinās iedzīvotājus ar informāciju par iespējam un nepieciešamību iegādāties veselīgu un kvalitatīvu pārtiku, kas audzēta atbilstoši dabas resursu saglabāšanas un ilgtspējīgas attīstības principiem. Ieeja izstādē bez maksas.

 

<<Pirmā <Iepriekšējā 1 2 3 4 5 6 7 Pēdējā>>

Projektu vadības sistēmas piekļuve

Lietotājs:

Parole:

OK

Šīs sistēmas nesankcionēta lietošana atbilstoši Latvijas Republikas likumdošanai ir uzskatāma par noziedzīgu nodarījumu un sodāma saskaņā ar LR Krimināllikumu.